Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne w Grudziądzu serdecznie zaprasza rodziców wraz z dziećmi na darmowe warsztaty pt. "Spotkania ze światłem". Podczas pierwszego spotkania pt. "Barwy światła" dzieci dowiedzą się czym jest światło, jak je rozszczepić oraz jakie znaczenie mają dla nas kolory - dlaczego je widzimy.


Na warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy przez formularz elektroniczny!


PRZED WYPEŁNIENIEM FORMULARZA PROSZĘ KONIECZNIE ZAPOZNAĆ SIĘ Z UWAGAMI PONIŻEJ

  • Ze względów organizacyjnych na warsztaty obowiązują zapisy elektroniczne. Wypełnienie formularza nie jest równoznaczne z automatycznym zarezerwowaniem miejsca na warsztatach. Dopiero otrzymanie emaila od Planetarium z potwierdzeniem rezerwacji daje pewność zarezerwowania miejsca dla dziecka/dzieci.
  • Zajęcia prowadzone będą dla grup 6-8 osobowych, dlatego przy zapisach na każdy termin obowiązuje kolejność zgłoszeń.
  • W przypadku dużej liczby zgłoszeń zaproponowane zostaną dodatkowe terminy, tak aby każde dziecko zapisane w formularzu mogło w warsztatach uczestniczyć. Proponowane terminy zajęć to poniedziałki lub wtorki o godz. 18:00 - daty do wyboru podane w formularzu.
  • Na każde spotkanie obowiązują oddzielne zapisy - odpowiednie formularze będą pojawiać się na stronie Planetarium.
  • Zajęcia adresowane są do dzieci od lat 6 wzwyż. Odpowiednie terminy będą przypisane do dzieci młodszych (6-8 lat) oraz starszych (od 9 lat wzwyż).
  • W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań prosimy skontaktować się z nami mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZAPISY SĄ JUŻ ZAMKNIĘTEProgram na wakacje

Słońce (na żywo)

ISS (na żywo)

Zorza Polarna

OMSA 2018

GDK 2018

PTMA o. Grudziądz

Szukaj na stronie

142674
Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Razem
72
95
665
141205
2504
4295
142674
aktualnie gościmy